Dziennik PDF Drukuj Email
Wpisał: A.Krawczyński   
25.03.2009.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie Prawni

W celu poprawy komunikacji z Rodzicami/Opiekunami Prawnymi naszych uczniów jesienią 2008 r. rozpoczęliśmy wykorzystywanie Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce - dziennik elektroniczny. Dzięki temu macie Państwo możliwość ciągłego dostępu do bieżących informacji dotyczących obecności i uzyskiwanych przez uczniów ocen. Platforma dziennika elektronicznego umożliwia również komunikowanie się w formie elektronicznej z wychowawcą, nauczycielami przedmiotów i dyrekcją szkoły.

Informacja dla Rodziców Kandydatów do klas pierwszych roku szkolnego 2009/2010

W kolejnych latach zamierzamy w dalszym ciągu wykorzystywać System Kontroli  Frekwencji i Postępów w Nauce

Poniżej znajdują się informacje pochodzące ze strony internetowej firmy zajmującej się obsługą Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

"Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowocześniejsze narzędzie profilaktyczne wspomagające realizację funkcji wychowawczej szkoły. SYSTEM KONTROLI FREKWENCJI I POSTĘPÓW W NAUCE zapewni Państwu bieżący dostęp do dokładnych informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka, a także umożliwi stały kontakt z nauczycielami. Dzięki możliwości wygodnego kontaktu ze szkołą (dostęp do konta dziecka przez całą dobę z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub telefonu komórkowego z możliwością przeglądania stron internetowych) system umożliwia Państwu bieżącą kontrolę zachowania i wyników w nauce dziecka i pozwala na skuteczne przeciwdziałanie problemom wychowawczym.

Korzyści płynące z korzystania z systemu kontroli frekwencji i postępów w nauce:

  • możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem wagarowania,

  • stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych dotyczących daty wystawienia oceny, kategorii oceny, wagi oceny w liczeniu średniej oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił,

  • szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.


Aby uzyskać dostęp do danych swojego dziecka, należy skontaktować się z Dyrektorem/Sekretariatem szkoły i poprosić o LOGIN i HASŁO do swojego indywidualnego konta."

link do strony Dziennika elektronicznego

 
© 2010 ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
Strona zaprojektowana i wykonana przez Marka Młynarskiego a'ka Real_Noname
Grafika strony autorstwa Grzegorza Œwierczewskiego
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.