Zjazdy 2018_2019

Zjazd II

 

22-23  września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  I

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

Geografia

E.K.

22

2.

850 – 935

Geografia

E.K.

22

3.

940 – 1025

Geografia

E.K.

22

4.

1030 – 1115

Język angielski

A.D./G.K

22/45

5.

1135 – 1220

Język angielski

A.D./G.K

22/45

6.

1225 – 1310

Matematyka

M.B

22

7.

1315 – 1400

Matematyka

M.B

22

8.

1405 - 1450

Matematyka

M.B

22

 

9.

1455- 1540

Chemia

A.M

22

 

10.

1545-1630

Chemia

A.M

22

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

Język polski

M.J

22

2.

850 – 935

Język polski

M.J

22

3.

940 – 1025

Język polski

M.J

22

4.

1030 – 1115

Historia

J.B

22

5.

1135 – 1220

Historia

J.B

22

6.

1225 – 1310

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

7.

1315 – 1400

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

8.

1405 - 1450

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

9.

1455-1540

Biologia

A.M.

22

 

10.

1545-1630

Biologia

A.M.

22

Zjazd II

 

22-23 września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  III

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

Język polski

B.E

20

2.

850 – 935

Język polski

B.E

20

3.

940 – 1025

Biologia

A. M

20

4.

1030 – 1115

Biologia

A. M

20

5.

1135 – 1220

Matematyka

J.D

20

6.

1225 – 1310

Matematyka

J.D

20

7.

1315 – 1400

Język angielski

G.K

20

8.

1405 - 1450

Język angielski

G.K

20

 

9.

1455-1540

Język angielski

G.K

20

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

Historia i społeczeństwo

J. B

20

2.

850 – 935

Historia i społeczeństwo

J. B

20

3.

940 – 1025

Historia i społeczeństwo

J.B

20

4.

1030 – 1115

Język  angielski

G.K

20

5.

1135 – 1220

Język angielski

G.K

20

6.

1225 – 1310

Język  angielski

G.K

20

7.

1315 – 1400

Język angielski

G.K

20

8.

1405 - 1450

Język polski

B.E

20

 

9.

     1455-1540

Język polski

B.E

20

 

10.

1545-1630

Język polski

B.E

20

 

Zjazd II

 

22-23  września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  V

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

Historia

M.W- G

103

2.

850 – 935

Historia

M. W-G

103

3.

940 – 1025

Historia

M .W-G

103

4.

1030 – 1115

Matematyka

M.B

103

5.

1135 – 1220

Matematyka

M.B

103

6.

1225 – 1310

Język angielski

A.D

103

7.

1315 – 1400

Język angielski

A.D

103

8.

1405 - 1450

Język angielski

A.D

103

 

9.

1455- 1540

Język angielski

A.D

103

 

Przedmiot

Nauczyciel

 

NIEDZIELA

1.

800- 845

Język polski

D.M

103

2.

850 – 935

Język polski

D.M

103

3.

940 – 1025

Język polski

D.M

103

4.

1030 – 1115

Język polski

D.M

103

5.

1135 – 1220

Matematyka

M.B

103

6.

1225 – 1310

Matematyka

M.B

103

7.

1315 – 1400

Język angielski

A.D

103

8.

1405 - 1450

Język angielski

A.D

103

 

9.

1455- 1540

Język angielski

A. D

103

 

Zjazd I

 

08-09 września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  I

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8:00- 8:45

Konferencja z opiekunem

 

22

2.

8:50 – 9:35

Geografia

E.K.

22

3.

9:40 – 10:25

Geografia

E.K.

22

4.

10:30 – 11:15

Język angielski

A.D./G.K

22/45

5.

11:35 – 12:20

Język angielski

A.D./G.K

22/45

6.

12:25 – 13:10

Matematyka

M.B

22

7.

13:15 – 14:00

Matematyka

M.B

22

8.

14:05 - 14:50

Matematyka

M.B

22

 

9.

14:55- 15:40

Chemia

A.M

22

 

10.

15:45-16:30

Chemia

A.M

22

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

8:00- 8:45

Język polski

M.J

22

2.

8:50 – 9:35

Język polski

M.J

22

3.

9:40 – 10:25

Język polski

M.J

22

4.

10:30 – 11:15

Historia

J.B

22

5.

11:35 – 12:20

Historia

J.B

22

6.

12:25 – 13:10

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

7.

13:15 – 14:00

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

8.

14:05 - 14:50

Podstawy przedsiębiorczości

W.K

22

9.

14:55-15:40

Biologia

A.M.

22

 

10.

15:45-16:30

Biologia

A.M.

22

 

Zjazd I

 

08-09 września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  III

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

8:00- 8:45

Konferencja z opiekunem

 

20

2.

8:50 – 9:35

Język polski

B.E

20

3.

9:40 – 10:25

Język polski

B.E

20

4.

10:30 – 11:15

Język polski

B.E

20

5.

11:35 – 12:20

Matematyka

J.D

20

6.

12:25 – 13:10

Matematyka

J.D

20

7.

13:15 – 14:00

Język angielski

G.K

20

8.

14:05 - 14:50

Język angielski

G.K

20

 

9.

14:55-15:40

Język angielski

G.K

20

 

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

NIEDZIELA

1.

800- 845

Historia i społeczeństwo

J. B

20

2.

850 – 935

Historia i społeczeństwo

J. B

20

3.

940 – 1025

Historia i społeczeństwo

J.B

20

4.

1030 – 1115

Język  angielski

G.K

20

5.

1135 – 1220

Język angielski

G.K

20

6.

1225 – 1310

Biologia

A. M

20

7.

1315 – 1400

Biologia

A. M

20

8.

1405 - 1450

Biologia

A. M

20

 

Zjazd I

 

08-09 września  2018 r.

LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
dla  DOROSŁYCH

SEMESTR  V

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

SOBOTA

1.

800- 845

Konferencja z opiekunem

 

103

2.

850 – 935

Język polski

L.F

103

3.

940 – 1025

Język polski

L.F

103

4.

1030 – 1115

Matematyka

M.B

103

5.

1135 – 1220

Matematyka

M.B

103

6.

1225 – 1310

Język angielski

A.D

103

7.

1315 – 1400

Język angielski

A.D

103

8.

1405 - 1450

Język angielski

A.D

103

 

Przedmiot

Nauczyciel

 

NIEDZIELA

1.

800- 845

Historia

M.W- G

103

2.

850 – 935

Historia

M. W-G

103

3.

940 – 1025

Historia

M .W-G

103

4.

1030 – 1115

Historia

M. W-G

103

5.

1135 – 1220

Matematyka

M.B

103

6.

1225 – 1310

Matematyka

M.B

103

7.

1315 – 1400

Język angielski

A.D

103

8.

1405 - 1450

Język angielski

A.D

103

 

9.

1455- 1540

Język angielski

A. D

103

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zespół Kreatywnej Młodzieży

 

Wspólnota Ruszkowiaków

 

Dobre Praktyki

Rok Szkoły Zawodowców

 

Akademia Humanistyczna

Akademia Obrony Narodowej

Erasmus

Wirtualne Laboratoria

 

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Mazowiecki Kurator Oświaty

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Koweziu

Ministerstwo Edukacji Narodowej